Obóz narciarsko-snowboardowy w Austrii

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Czy ktoś brał pod uwagę obóz narciarsko-snowboardowy w Karyntii w Austrii dla młodzieży 13–19 lat? Z opisu https://www.kogis.pl/regiony/w-gorach/ wynika, że to typowo alpejski klimat i bardzo dobre warunki narciarskie. Zastanawiam się, czy to dobra opcja na zimowy wyjazd dla starszych nastolatków.
Odpowiedz
#1
Czy ktoś brał pod uwagę obóz narciarsko-snowboardowy w Karyntii w Austrii dla młodzieży 13–19 lat? Z opisu https://www.kogis.pl/regiony/w-gorach/ wynika, że to typowo alpejski klimat i bardzo dobre warunki narciarskie. Zastanawiam się, czy to dobra opcja na zimowy wyjazd dla starszych nastolatków.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Obóz narciarsko-snowboardowy w Austrii - przez Ciadel - 01-05-2026, 04:25 PM
RE: Obóz narciarsko-snowboardowy w Austrii - przez Inup - 01-05-2026, 04:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości