Kuźnia Liderów
Obóz narciarsko-snowboardowy w Austrii - Wersja do druku

+- Kuźnia Liderów (http://kuznialiderow.pl)
+-- Dział: Tematy pozostałe (http://kuznialiderow.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Hyde Park (http://kuznialiderow.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Obóz narciarsko-snowboardowy w Austrii (/thread-177.html)



Obóz narciarsko-snowboardowy w Austrii - Ciadel - 01-05-2026

Czy ktoś brał pod uwagę obóz narciarsko-snowboardowy w Karyntii w Austrii dla młodzieży 13–19 lat? Z opisu https://www.kogis.pl/regiony/w-gorach/ wynika, że to typowo alpejski klimat i bardzo dobre warunki narciarskie. Zastanawiam się, czy to dobra opcja na zimowy wyjazd dla starszych nastolatków.


RE: Obóz narciarsko-snowboardowy w Austrii - Inup - 01-05-2026

Oferta w Karyntii wygląda bardzo atrakcyjnie, zwłaszcza jeśli komuś zależy na prawdziwej alpejskiej scenerii. Z opisu wynika, że są tam idealne warunki zimowe, piękne panoramy gór i dobrze przygotowane trasy. To propozycja skierowana do młodzieży, więc program jest dostosowany do tej grupy wiekowej. Dodatkowym atutem jest wyjazd zagraniczny, który może być ciekawym doświadczeniem dla uczestników.