02-20-2026, 04:13 PM
Mieszkam w centrum Katowic. Myślałem, żeby załadować Big-Bagi i wywieźć je przyczepką do PSZOK-u. Czy to ma sens, czy lepiej zamówić kontener z transportem?
|
02-20-2026, 04:13 PM
Mieszkam w centrum Katowic. Myślałem, żeby załadować Big-Bagi i wywieźć je przyczepką do PSZOK-u. Czy to ma sens, czy lepiej zamówić kontener z transportem?
02-20-2026, 04:13 PM
Mieszkam w centrum Katowic. Myślałem, żeby załadować Big-Bagi i wywieźć je przyczepką do PSZOK-u. Czy to ma sens, czy lepiej zamówić kontener z transportem?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Transport gruzu w gęstej zabudowie - czy warto wozić samemu? - przez Inup - 02-20-2026, 04:13 PM
RE: Transport gruzu w gęstej zabudowie - czy warto wozić samemu? - przez Outnep - 02-20-2026, 04:14 PM
|