Kuźnia Liderów
Kolonie w siodle - Wersja do druku

+- Kuźnia Liderów (http://kuznialiderow.pl)
+-- Dział: Tematy pozostałe (http://kuznialiderow.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Hyde Park (http://kuznialiderow.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Kolonie w siodle (/thread-195.html)



Kolonie w siodle - Inup - 05-17-2026

Cześć! Moja córka uwielbia konie i rozważam zapisanie jej na kolonie „w siodle”. Z opisu programu Kogis https://www.kogis.pl/s/kolonie-w-siodle/  wynika, że zajęć jeździeckich jest całkiem sporo, dlatego zastanawiam się, czy taki plan nie okaże się zbyt wymagający. Czy dzieci dobrze radzą sobie z tak intensywnym programem?


RE: Kolonie w siodle - Outnep - 05-17-2026

Takie wyjazdy są rzeczywiście bardziej nastawione na jazdę konną, ale wszystko odbywa się w rozsądnym tempie i z uwzględnieniem możliwości uczestników. Treningi przeplatane są odpoczynkiem, zajęciami teoretycznymi oraz nauką pielęgnacji koni. Instruktorzy dbają o to, aby dzieci nie były przeciążone i czuły się komfortowo. Dla młodych miłośników koni to doskonała okazja do zdobycia nowych doświadczeń i ogromna przyjemność.