![]() |
|
Kolonie w siodle - Wersja do druku +- Kuźnia Liderów (http://kuznialiderow.pl) +-- Dział: Tematy pozostałe (http://kuznialiderow.pl/forum-10.html) +--- Dział: Hyde Park (http://kuznialiderow.pl/forum-11.html) +--- Wątek: Kolonie w siodle (/thread-195.html) |
Kolonie w siodle - Inup - 05-17-2026 Cześć! Moja córka uwielbia konie i rozważam zapisanie jej na kolonie „w siodle”. Z opisu programu Kogis https://www.kogis.pl/s/kolonie-w-siodle/ wynika, że zajęć jeździeckich jest całkiem sporo, dlatego zastanawiam się, czy taki plan nie okaże się zbyt wymagający. Czy dzieci dobrze radzą sobie z tak intensywnym programem? RE: Kolonie w siodle - Outnep - 05-17-2026 Takie wyjazdy są rzeczywiście bardziej nastawione na jazdę konną, ale wszystko odbywa się w rozsądnym tempie i z uwzględnieniem możliwości uczestników. Treningi przeplatane są odpoczynkiem, zajęciami teoretycznymi oraz nauką pielęgnacji koni. Instruktorzy dbają o to, aby dzieci nie były przeciążone i czuły się komfortowo. Dla młodych miłośników koni to doskonała okazja do zdobycia nowych doświadczeń i ogromna przyjemność. |